Samsun Dudak Mezoterapisi

Samsun Dudak Mezoterapisi

Samsun Dudak Mezoterapisi

Samsun dudak mezoterapisi ile herhangi bir cerrahi operasyona gerek kalmadan istediğiniz dolgunlukta dudaklara sahip olabileceğinizi biliyor muydunuz?

Dudak mezoterapisi nedir? Botox, Dudak dolgusu veya Botoks olarak ta bilinen ancak herhangi bir estetik madde içermeyen dudak mezoterapisi, dudaklarda istenilen hacmi elde etmek için mezoterapi iğneleri ile dudak derisine hyaluronik asit enjekte edilme işlemidir. Bu uygulama ile dudak dokusunda tedaviden hemen sonra gözle görülebilir bir hacim ve canlılık meydana gelir.

Dudak mezoterapisi ile dudak derisini meydana getiren hücrelerde yenilenme meydana geldiği için istenilen hacimle birlikte dudak dersinin renginde görünümünde canlılık meydana gelir. Farklı nedenlerle ortaya çıkan kırışıklıklar varsa bu kırışıklıklar derinin eski canlılığına ve elastik yapısına kavuşması ile birlikte ortadan kalkar.

Dudak mezoterapisi ile daha dolgun ve hacimli bir dudak yapısına kavuşabilirsiniz.

Samsun Dudak Mezoterapisi ve İşlem Sonrası

Dudak mezoterapisi ile şu sonuçlar gözlemlenebilir,

  • Dudak yapısında hacim artışı
  • Canlı ve parlak bir görünüm
  • Dudak derisinde meydana gelen çatlakların düzelmesi
  • Dudağın doğal rengini yeniden kazanması
  • Dudak yapısının daha belirgin hale gelmesi

Sonuçlar uygulamaya ve uygulanan kişinin metabolizma yapısına göre farklılıklar gösterse de fark hemen hissedilir. Sonucun daha belirgin bir hale gelmesi için 4 ila 6 hafta arasında uygulama tekrar edilir.

Uygulama sırasında kullanılan hyaluronik asit, metabolizmamızda doğal olarak parçalanan bir yapıya sahiptir. Vücudumuz hyaluronik asidi yabancı bir madde olarak görmediği için tepki vermez. Bu da uygulamayı güvenli bir hale getirir. Ancak olası alerjik reaksiyonlara karşı da gerekli tedbirlerin alınması önerilir. Samsun dudak mezoterapisi ile tanışmak ve bilgi almak için Uzm. Dr. M. Fatih Sökmen ile randevu alarak görüşebilirsiniz. Randevu almak için Randevu Al linkinden ulaşacağınız formu doldurabilir veya 0539 940 5527 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Uygulama sırasında hyaluronik asit içeriğine,

  • Vitaminler
  • Doğal mineraller
  • Besinler
  • Antioksidanlar
  • Nemlendiriciler

eklenebilir. Böylece arzu edilen maksimum sonuç elde edilebilir.

Dudak Mezoterapi Nasıl Uygulanır

Her insanın dudak yapısı metabolizmasına göre farklılık gösterir. Dolayısı ile uygulama, yapılacak tetkikler sonrası talep ve metabolizmanın ihtiyaçlarına göre kişiye özel yapılır. Samsun dudak mezoterapisi uygulaması, dudak yapısının ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral ve antioksidanlarla takviye edilerek yapılır.

Uygulama yaklaşık olarak 15 ila 30 dakika arasında tamamlanır ve ek bir tedaviye ihtiyaç kalmadan hasta günlük yaşamına devam eder. Sonuçlar uygulama sonrası hemen gözlemlenebilir. Uygulama sırasında kullanılan iğneler mikro ölçülerde olduğu için rahatsız edici bir acı duyulmaz.

Mezoterapi ile dudak dolgusu uygulaması yapıldıktan sonra, ciltte herhangi bir iz kalmaz. Sonuçlar hemen ilk seanstan sonra alınabilir. Bu yönleri ile dudak mezoterapisi hem güvenilir hem de ekonomiktir. Ancak dudak mezoterapisinin uzman bir hekim tarafından hijyenik bir ortamda yapılması çok önemlidir.

Randevu almak için:

0 539 940 5527

Adres:

Kılıçdede Mah. İstiklal Cad.

Özçelik Apartmanı No: 177/10

56’lar İlkadım/Samsun

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.