Samsun Estetik

Samsun Estetik

Samsun Estetik

Samsun estetik sorunlarınız için fonksiyonel tıp çözümlerini denediniz mi?

Estetik sorunlar günümüzde teknoloji ve sosyal medya etkileşimleri nedeniyle önemli bir sorun haline gelmiştir. Başkalarının bizi nasıl gördüğü önemlidir. Güzel ve bakımlı görünmek, başkaları tarafından beğenilen bir insan olmak doğal olarak herkesin isteğidir. Başkaları tarafından güzel görünme arzusu özgüven sorunu haline geldiğinde tüm sosyal yaşamımızı etkilemeye başlar.

Toplum içerisinde dikkat çekmek ve herkes tarafından beğenilen bir insan olma arzusu estetik görünümle ilgili alanlara da ilgiyi artırmıştır.

Samsun Estetik ve Fonksiyonel Tıp Çözümleri

Estetik olarak istediğiniz niteliklere sahip olmak için cerrahi bir müdahaleye gerek olmadığını ve aslında çok ekonomik yöntemlerle istediğiniz sonuçları elde edebileceğinizi biliyor muydunuz?

Samsun estetik sorunlarını fonksiyonel tıp uygulamaları ile gideren Uzm. Dr. M. Fatih Sökmen ihtiyaçlara uygun yöntemlerle kısa sürede istediğiniz estetik görünüme kavuşabilmeniz amacıyla sizlere hizmet veriyor.

Fonksiyonel tıbbın farkı nedir? Fonksiyonel tıp, doğal ve pratik yöntemler uygular. Sorunun kendisini değil, sorunu ortaya çıkaran temel noktalara odaklanır. Temel hedef sizin daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmenizdir ve bu doğrultuda çözümler sunar.

Uygulamalardan bir kaçına örnek verecek olursak,

Dudak Mezoterapisi

Dudaklarınızın yaşla birlikte kaybettiği nem ve canlılık bu uygulama ile tekrar sağlanır. Cerrahi bir müdahale yoktur. Sadece dudağın istenilen gözalıcı canlılığa kavuşturulabilmesi, çatlak ve kuruluğun giderilebilmesi amacıyla vitamin ve mineral takviyesi yapılır. Uygulanan yöntemle istenilen bölgelerde canlılık sağlanır.

Dudaklar eski canlı rengine yeniden kavuşurken uygulama yapılan bölgelerde hacim artışı da sağlanır. Samsun estetik uygulamaları arasında yer alan dudak mezoterapisi ile dudaklarda istenilen hacim ve canlılık elde edilir. Böylece uzun ve ağrılı bir cerrahi müdahaleye gerek kalmadan istenilen neticeler elde edilmiş olur. Dudak dolgusu olarak ta bilinen dudak mezoterapi işlemi, ilk uygulamada etkisi göstermeye başlamakta birden fazla yapılan seanslarla da desteklenerek daha iyi sonuçların alınması sağlanmaktadır.

Hyaluronik Asit Mezoterapisi

Hyaluronikasit mezoterapisi, Samsun estetik uygulamaları arasında en çok tercih edilen uygulamalardan biridir. Bu uygulama ile cilde eski canlılığı ve elastikiyeti yeniden kazandırılır. Böylece ciltte canlılık ve gençleşme görülür.

Hyaluronikasit mezoterapisi ile cilt altına düşük dozlarda, hyaluronik asit  enkjekte edilir. Böylece cildimiz nemli, elastik ve genç bir gönüme kavuşur.

Hyaluronik asit, ciltte meydana gelen yaşlanma etkilerini geciktirir ve cildin genç bir görüme sahip olmasını sağlar. Bu uygulamada hyaluronik asit, gerekli görüldüğünde aminoasitler ve vitaminlerle de desteklenebilir. Bu sayede hücrelerin hızla yenilenerek daha canlı, esnek ve pürüzsüz bir cilt görünümü elde edilmesi sağlanır.

Estetik Uygulamaları ve Uzmanlık

Samsun estetik uygulamaları, kişinin kendine güvenini arttırmak, fiziksel görünümünü iyileştirmek ve özgüvenini arttırmak için yapılmaktadır. Bu uygulamalar arasında estetik cerrahi işlemler, botoks, dolgu, mezoterapi, lazer epilasyon, PRP tedavisi ve cilt bakımı gibi işlemler yer almaktadır.

Estetik uygulamaları yaptırmak isteyen kişiler, Samsun’daki kliniklerin ve doktorların referanslarını ve hasta yorumlarını araştırmalıdır. Ayrıca, estetik uygulama yapılacak kliniklerin sterilizasyon ve hijyen kurallarına uygun olması önemlidir.

Samsun ‘da estetik uygulamaları yapan doktorlar, hastaların beklentilerini anlamak, hasta odaklı bir yaklaşım sergilemek ve en uygun tedavi yöntemlerini seçmek konusunda uzman olmalıdır. Estetik uygulamaların başarılı sonuçlar vermesi için, doktorların estetik anlayışları ve deneyimleri de son derece önemlidir.

Samsun ‘da estetik uygulamaları yapan kliniklerin ve doktorların birçoğu, ücretsiz danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmetler, hastaların ihtiyaçlarına uygun en uygun tedavi yöntemini seçmelerine yardımcı olur.

Estetik uygulamaları yaptırmak isteyen kişiler, kaliteli ve güvenli hizmet sunan, deneyimli, alanında uzman doktorlar ve klinikler arasından seçim yapmalıdır.

Randevu almak için:

0 539 940 5527

Adres:

Kılıçdede Mah. İstiklal Cad.

Özçelik Apartmanı No: 177/10

56’lar İlkadım/Samsun

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.