Samsun PRP Fiyatları

Samsun PRP Fiyatları

Samsun PRP Fiyatları

Samsun PRP fiyatları ne kadar? Samsında PRP uygulama fiyatları.

Samsun PRP uygulanan yerlerde PRP fiyatları ile ilgili net bir rakam belirtmek uygulamanın özellikleri nedeniyle mümkün değildir. Çünkü uygulanacak olan PRP kişiye özeldir ve seans sayıları ve uygulama dozu kişiden kişiye farklılık göstermektedir.

Samsun PRP fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi amacıyla, Uzm. Dr. M. Fatih Sökmen ile görüşebilir ve uygulamaları hakkında bilgi alabilirsiniz. Bilgi için Randevu linkinden ulaşacağınız formu doldurabilir veya 0539 940 5527 nolu telefonu arayabilirsiniz.

PRP Uygulaması Nedir?

PRP, İngilizce Platelet rich plasma kelimelerinin kısaltılmasıdır. Türkçe karşılığı ise Trombositçe zengin plazma dır. Trombositlerin vücudumuzdaki temel görevi herhangi bir kanama ve yaralanma durumlarında pıhtılaşma sağlayarak kanamayı durdurmak ve hasarlı bölgenin iyileşme sürecini başlatmaktır.

Genel anlamda trombositler vücudumuzun iyileşme ve yenilenme sürecinde görev alırlar. PRP uygulaması, vücuttan alınan kanın işlemden geçirilerek trombositçe zenginleştirilen sıvı elde edilmesi ve bu sıvının iyileşme sağlanması hedeflenen bölgeye enjekte edilmesidir.

PRP tedavisi ile hücrelerinizi canlandırarak iyileşme ve gençleşme sürecini hızlandırabilirsiniz.

Samsun PRP Fiyatları ve Değişkenler

PRP uygulaması kişiye özel bir uygulamadır. Elde edilmesi hedeflenen sonuçlar metabolizma farklılıklarından ve hastanın genel durumundan dolayı farklı ölçülerde PRP elde edilmesini gerektirdiği için fiyatlarda kişinin durumuna ve sürecin uzunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

Bu nedenlerden dolayı en doğru bilgi, uzman hekimin genel tahlil ve tetkiklerinden sonra ortaya çıkarılabilmektedir. Ancak fiyatları karşılaştırmak gerekirse, PRP uygulaması ile elde edilen sonuçlar diğer uygulamalarla kıyaslandığında çok daha düşük maliyetlerle sonuçlanmaktadır.

Ayrıca kişinin kendi vücudundan elde edilen bir sıvı olduğu için yan etkileri yok denecek kadar az ve bir hasar onarılırken farklı alanlarda yeni hasarların ortaya çıkma riski de son derece düşük olduğu için toplam maliyet açısından oldukça uygun bir yöntemdir.

PRP Tedavisi Hangi Alanlarda Uygulanır?

PRP uygulama alanı oldukça geniştir.

 • Derinin esneklik ve parlaklık kazanmasında,
 • Kırışıklıkların ve çökmelerin önlenmesinde,
 • Saçların güçlendirilmesi ve dökülmelerin önlenmesinde,
 • Derinin eski genç görünümüne kavuşturulması amacıyla yara, çatlak, kırışıklık ve hasarların giderilmesinde,
 • Deri ve deri altı iyileşme süreçlerinin hızlandırılmasında,
 • Estetik amaçlı yüz, el, bacak, boyun, kollar ve dekolte bölgesinde,
 • Ağrıların giderilmesinde,
 • Tendon kopmalarında iyileşme sürecinin hızlandırılmasında,
 • Ortopedik sorunların tedavi edilmesinde,
 • Ciltte çeşitli sebeplerle ortaya çıkan lekelerin giderilmesinde,
 • Sivilce ve yara izlerinin tedavisinde,
 • Cildin yaşlılık izlerinden arındırılarak gençleşme sağlanmasında

güvenle kullanılmaktadır. PRP kişinin kendi kanından elde edildiği için herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Ancak uygulamanın uzman bir hekim tarafından yapılması ve hastanın bu tedaviye uygun olup olmadığının kontrol edilmesi gerekmektedir.

Prp Saç Tedavisi Samsun

Samsun prp, Samsun saç ekimi sonrası PRP Tedavisi ile saçlarınızı güçlendirebilirsiniz.

PRP tedavisinin hangi alanlarda kullanıldığı hakkında bilgi almak için  Samsun PRP tedavisi linkini tıklayabilir veya Uzm. Dr. M. Fatih Sökmen ile görüşerek tedavi hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Aşağıdaki iletişim bilgilerinden veya randevu formu aracılığı ile randevu alarak kendisi ile görüşebilirsiniz.

 

Randevu almak için:

0 539 940 5527

Adres:

Kılıçdede Mah. İstiklal Cad.

Özçelik Apartmanı No: 177/10

56’lar İlkadım/Samsun

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

WhatsApp
Hemen Ara